ШАНОВНІ ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

У зв’язку із значною заборгованістю побутових споживачів ТОВ «Поліссягаз» за спожитий природний газ, та як наслідок, недостатністю грошових коштів у товариства для подальшої закупівлі природного газу, з 16.02.2021 року ТОВ «Поліссягаз» не здійснює постачання природного газу побутовим споживачам.

З 16.02.2021 року постачання природного газу побутовим споживачам ТОВ «Поліссягаз» забезпечує  постачальник «останньої надії» (ПОН). За результатами державного конкурсу та відповідно до розпорядження КМУ від 22 липня 2020 р. № 917-р постачальником «останньої надії» визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»». Максимальна тривалість постачання природного газу ПОН не може перевищувати 60 днів та в будь-якому випадку не має тривати довше ніж до кінця календарного місяця, наступного за тим місяцем, у якому почалося фактичне постачання природного газу споживачеві постачальником “останньої надії”.

Разом з тим зазначаємо, що відповідно до п. 25 розділу III Правил постачання природного газу, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг № 2496 від 30.09.2015 (надалі – Правила), побутовий споживач має право на вільний вибір постачальника та безоплатну зміну постачальника. Постачальник обирається споживачем самостійно, на власний розсуд, незалежно від місця знаходження даного постачальника на території України.

Тобто, на кінець періоду перебування в ПОН побутовий споживач має обрати нового постачальника.

Додатково інформуємо, що відповідно до п. 11 Розділу V Правил, споживачі зобов’язані здійснити повний остаточний розрахунок з ТОВ “Поліссягаз” (попереднім постачальником), за спожитий природний газ згідно виставленого рахунку. Побутовий споживач зобов’язаний здійснити оплату такого рахунку не пізніше десяти робочих днів з дня виставлення такого рахунку.

За послуги з розподілу природного газу споживачі і надалі сплачуватимуть рахунки надані оператором ГРМ ПРАТ «Коростишівгаз». Крім того, кожний споживач зобов’язаний надавати показники лічильника газу з 01 по 05 число щомісяця до ПРАТ Коростишівгаз, відповідно до Кодексу газорозподільних систем (надалі – ГРМ).

Показники лічильника передаються наступним чином:

– за номерами телефонів 50867 та 50856;

– через особистий кабінет https://gasolina-online.com/cabinet/register;

– скориставшись спеціальним мобільним додатком gazolina.online;

– написавши на електронну пошту pokazy@i.ua;

– залишивши зафіксовані покази в скриньці, розміщеній по вул. Київська 55.